PRENÁJOM ÁUT

Rozhodli ste sa na Vašu dovolenku pohodlne doletieť do krajiny Vašich snov a rozmýšľate ako sa dopraviť k Vášmu lyžiarskemu stredisku? Pokojne to nechajte na nás!
Podľa Vašich požiadaviek Vám navrhneme najvhodnejší spôsob dopravy z letiska až k dverám Vášho hotela. Pre tých, ktorí sa počas dovolenky radi vydávajú na dobrodružné potulky miestnou krajinou, alebo si jednoducho nevedia predstaviť dovolenku bez auta, zabezpečíme prenájom auta. V ponuke máme mini autá za veľmi nízku cenu, ale aj automobily strednej triedy, "vany", limuzíny... Žiadnou výnimkou nie sú ani skútre a motorky.
To všetko Vám vieme zabezpečiť v spolupráci s renomovanými firmami v oblasti krátkodobého a dlhodobého prenájmu automobilov vo viac ako 40 krajinách sveta. Našim cieľom je zabezpečiť našim klientom cenovo dostupný prenájom automobilov s možnosťou ich vyzdvihnutia a vrátenia priamo v mieste príletu.
Zabezpečujeme tiež transfery z letiska do miesta dovolenky a prepravu trajektom.
Neváhajte a opýtajte sa nás na možnosť zabezpečenia týchto služieb a my radi naplníme predstavy o Vašej netradičnej dovolenke.

Tím Best9 CK, a.s.

netradičná dovolenka

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © BestCruises.sk, All rights reserved
Best9 CK je členom